Kalanetika

Kalanetikos užsiėmimai

Kalanetika, tai unikali ir efektyvi mankšta, tinka tiems, kurie nemėgsta intensyvių treniruočių, tačiau puoselėja savo išvaizdą ir sveikatą! Tai mankšta paremta jogos ir baleto elemetais, kurie persipina su jėgos, tempimo, balanso ir ištvermės pratimais. Rekomenduojama turintiems nugaros ir sąnarių problemas.

Vieną treniruotę dirbame iš savo kūno svorio, kitą su inventoriumi!

Kalanetikos nauda organizmui:

  • mažina nugaros skausmus;

Ypatingai kas dirba sėdimus darbus ir turi juosmens srityje skausmus ar išvaržas. Kurie jaučia įtampą kaklo ir pečių srityse.

  • stiprina kraujotakos ir nervinę sistemą;

Jeigu dažnai patiriate stresą ir galvos skausmus. Jeigu jaučiate energijos stoką, dažną nuovargį ir miego sutrikimus.

  • didina raumenų tonusą, stiprina kūną ir gražina kūno linijas;

Jeigu jaučiate, kad “metas susiimti”, tai jausti neužtenka, metas pradėti rūpintis savimi.

  • jeigu nemėgstate arba jums netinka cardio treniruotės;

Jeigu norite stiprių ir gerų treniruočių, bet nemėgstate arba blogai jaučiatės intensyviuose treniruotėse, kur daug šuoliukų ir staigių judėsių, tuomet verta išmėginti kitokią treniruotės formą.

  • pasikrauti teigiama energija, paleidžiant neigiamą;

Dėl šio fakto, visame pasaulyje didžiausias procentas merginų ateina į grupines treniruotes. Pabėgti nuo rutinos ir palikti nuošalyje problemas. Merginos susibičiuliauja, puiki atmosfera, šypsenos, juokas ir prakaitas ko pasekoje gerai padirbėjęs kūnas ir gera nuotaika su šviesiomis mintimis.

NEPAMIRŠKIME SKIRTI LAIKO SAU. TAI INVESTICIJA Į SAVO KŪNĄ, SVEIKATĄ IR SAVIJAUTĄ, NES NUO TU PRIKLAUSO MŪSŲ GYVENIMO KOKYBĖ.

KALANETIKOS UŽSIĖMIMŲ TVARKARAŠTIS

KALANETIKOS UŽSIĖMIMŲ KAINOS

Metas išbandyti!

NEPAMIRŠKIME SKIRTI LAIKO SAU. TAI INVESTICIJA Į SAVO KŪNĄ, SVEIKATĄ IR SAVIJAUTĄ, NES NUO TU PRIKLAUSO MŪSŲ GYVENIMO KOKYBĖ.

REGISTRUOTIS ŠIANDIEN